nexCMO

Performans Pazarlaması: Doğru veri ve ortaklarla büyümeyi sürdürmek

Organik büyümenin sağlanması, perakendeden finansa neredeyse tüm sektörlerde şirketlerin en önemli sıkıntılarından biri olmuştur. Müşteriler kendi istek ve arzularına uygun ürünler ve servisler isterken aynı zamanda, tüm satış deneyimini kendilerinin beklentisi üzerinden şekillenmesini talep ediyor.

Tüm bunların yanında, pazarlara yeni giren rakipler, yıkıcı girişimciler, küresel ve online şirketler, pazarı daha da kalabalıklaştırırken, müşterilere birçok farklı seçim şansı sunuluyor ve pazarlama mesajlarının müşteriye ulaşması gün geçtikçe daha zor hale geliyor. Tüm bu etmenler yeni müşteri bulunmasını hatta mevcut müşterilerin elde tutulmasını zorlaştırıyor.

CMO ve pazarlama ekipleri müşteri verisinin tüm sorunlara çözüm olabileceğinin farkında. Ancak büyük bir çoğunluk, kurum içi imkanlarla çıkarılan müşteri iç görülerinin, yürüttükleri dijital ve veri tabanlı pazarlama programlarının bekledikleri sonuçları yaratamadığının da farkında. Peki, çözüm ne olabilir?

NEXCMO’ya neden abone olmalıyım?

Bilginin alabildiğine demokratikleştiği bir dönemden geçiyoruz.
Tabiri caiz ise her taraftan bilgi akıyor. Ancak bu bilgi deryasını yorumlayıp anlamlı sonuçlara ulaşmak, nitelikli veriye dönüştürmek hiç de kolay değil. Özellikle de değişimin ve dönüşümün temel prensip olduğu pazarlama sektöründe...
Bu tespitten yola çıkarak okurlarımıza; tüketici içgörüsünden makro trendlere, sektörel gelişmelerden itibar ölçümlerine kadar çeşitli konularda araştırmalar, analizler, makaleler sunmak için çalışmalarımızı hızlandırdık.

Deloitte Türkiye ve Marketing Türkiye olarak bu zorlu görev için iki tarafın uzmanlığını koyduğu bir platform olarak NEXCMO’yu hayata geçirdik. Her haftanın ortasında çıkan haber bülteniyle, sadece okumanızın yetmeyeceği, paylaşmaya doyamayacağınız haftanın yazısıyla, üyelerimiz için düzenlediğimiz etkinliklerimizle NEXCMO’da buluşacağız.

Üst düzey yöneticileri yarına hazırlayan NEXCMO’ya abone olun, araştırmalar ışığında yeni dünyayı birlikte keşfedelim!

Abonelik Paketleri

Bireysel :

  • 6 Aylık: 300 TL+KDV
  • 1 Yıllık: 500 TL+KDV

Kurumsal : 

  • 1 Yıllık 10 kişiye kadar birim fiyat: 475 TL+KDV
  • 30-49 arası kişiye kadar birim fiyat: 450 TL+KDV
  • 50–74 arası kişiye kadar birim fiyat: 425 TL+KDV
  • 75-99 kişiye kadar birim fiyat: 400 TL+KDV
  • 100 kişi ve üzeri: 375 TL+KDV

* Abonelikler 12 aylıktır.

Sarp Ersoy

Sarp Ersoy

İş Analisti, Strateji ve Operasyonlar, Deloitte