nexCMO

2022 yaşam bilimleri ve sağlık hizmetleri öngörüleri

Yaşam bilimleri ve sağlık hizmetleri endüstrisinin geleceğine bakıldığında görülmekteki sektör her zamankinden daha heyecan verici fırsatlar sunmakta. Sektördeki şirketlerin önündeki bu fırsatlarla birlikte, tüketicilerin ve yerleşik oyuncuların değerlendirmesi gereken ve nihayetinde sağlığımızı etkileyecek tüm karar ve stratejilerin de sayısı paralel olarak artış göstermekte.

Deloitte’un 2022 Yaşam Bilimleri ve Sağlık Hizmetleri Öngörüleri raporu geride bıraktığımız yılın trendleri ve verilerini dikkate alarak sağlık sektöründeki hem tüketici hem de üretici konumunda bulunları  yani neredeyse tüm bireyleri ilgilendiren ve 2022 yılına kadar karşılaşılacak 6 öngörü ortaya koyuyor.

NEXCMO’ya neden abone olmalıyım?

Bilginin alabildiğine demokratikleştiği bir dönemden geçiyoruz.
Tabiri caiz ise her taraftan bilgi akıyor. Ancak bu bilgi deryasını yorumlayıp anlamlı sonuçlara ulaşmak, nitelikli veriye dönüştürmek hiç de kolay değil. Özellikle de değişimin ve dönüşümün temel prensip olduğu pazarlama sektöründe...
Bu tespitten yola çıkarak okurlarımıza; tüketici içgörüsünden makro trendlere, sektörel gelişmelerden itibar ölçümlerine kadar çeşitli konularda araştırmalar, analizler, makaleler sunmak için çalışmalarımızı hızlandırdık.

Deloitte Türkiye ve Marketing Türkiye olarak bu zorlu görev için iki tarafın uzmanlığını koyduğu bir platform olarak NEXCMO’yu hayata geçirdik. Her haftanın ortasında çıkan haber bülteniyle, sadece okumanızın yetmeyeceği, paylaşmaya doyamayacağınız haftanın yazısıyla, üyelerimiz için düzenlediğimiz etkinliklerimizle NEXCMO’da buluşacağız.

Üst düzey yöneticileri yarına hazırlayan NEXCMO’ya abone olun, araştırmalar ışığında yeni dünyayı birlikte keşfedelim!

Abonelik Paketleri

Bireysel :

  • 6 Aylık: 300 TL+KDV
  • 1 Yıllık: 500 TL+KDV

Kurumsal : 

  • 1 Yıllık 10 kişiye kadar birim fiyat: 475 TL+KDV
  • 30-49 arası kişiye kadar birim fiyat: 450 TL+KDV
  • 50–74 arası kişiye kadar birim fiyat: 425 TL+KDV
  • 75-99 kişiye kadar birim fiyat: 400 TL+KDV
  • 100 kişi ve üzeri: 375 TL+KDV

* Abonelikler 12 aylıktır.

İlker Döm

İlker Döm

Pazarlama ve Araştırmalar Kıdemli Uzmanı, Deloitte