nexCMO

Sosyal ağların gücü ve verinin önemi

Dijital dünyadaki teknolojik gelişmelerin günlük rutinimizi, alışkanlıklarımızı veya hobilerimizi şekillendirmesi günümüzde büyük bir çoğunluğun kabul ettiği bir gerçek. Hızlı bilgi erişimi ve transferinin gereksinim haline geldiği çağımızda, hem sosyal hem de dijital çevremizden edindiğimiz verileri doğamız gereği, içinde bulunduğumuz sosyal ağ ile sürekli paylaşma ihtiyacı hissediyoruz. Bu yayılım teknoloji ile desteklendiğinde ise oldukça hızlı ve efektif sonuçlar elde etmek mümkün. İçinde yer aldığımız sosyal ağların oluşmasında çeşitli sosyal, psikolojik, biyolojik ve istatistiksel faktörler rol oynasa da bilişim teknolojilerinin hayatımız üzerindeki etkisi aslında düşündüğümüz kadar masum değil. Sizleri bu bağlamda biraz geçmişe götürmek istiyorum.

NEXCMO’ya neden abone olmalıyım?

Bilginin alabildiğine demokratikleştiği bir dönemden geçiyoruz.
Tabiri caiz ise her taraftan bilgi akıyor. Ancak bu bilgi deryasını yorumlayıp anlamlı sonuçlara ulaşmak, nitelikli veriye dönüştürmek hiç de kolay değil. Özellikle de değişimin ve dönüşümün temel prensip olduğu pazarlama sektöründe...
Bu tespitten yola çıkarak okurlarımıza; tüketici içgörüsünden makro trendlere, sektörel gelişmelerden itibar ölçümlerine kadar çeşitli konularda araştırmalar, analizler, makaleler sunmak için çalışmalarımızı hızlandırdık.

Deloitte Türkiye ve Marketing Türkiye olarak bu zorlu görev için iki tarafın uzmanlığını koyduğu bir platform olarak NEXCMO’yu hayata geçirdik. Her haftanın ortasında çıkan haber bülteniyle, sadece okumanızın yetmeyeceği, paylaşmaya doyamayacağınız haftanın yazısıyla, üyelerimiz için düzenlediğimiz etkinliklerimizle NEXCMO’da buluşacağız.

Üst düzey yöneticileri yarına hazırlayan NEXCMO’ya abone olun, araştırmalar ışığında yeni dünyayı birlikte keşfedelim!

Abonelik Paketleri

Bireysel :

  • 6 Aylık: 300 TL+KDV
  • 1 Yıllık: 500 TL+KDV

Kurumsal : 

  • 1 Yıllık 10 kişiye kadar birim fiyat: 475 TL+KDV
  • 30-49 arası kişiye kadar birim fiyat: 450 TL+KDV
  • 50–74 arası kişiye kadar birim fiyat: 425 TL+KDV
  • 75-99 kişiye kadar birim fiyat: 400 TL+KDV
  • 100 kişi ve üzeri: 375 TL+KDV

* Abonelikler 12 aylıktır.

Mert Yıldırım

Mert Yıldırım

Kıdemli Danışman, Deloitte Digital