nexCMO

Yeni Nesil Perakendecilik

Son 20 yıldır Amazon ve Alibaba gibi çoğunlukla dijital kanallar aracılığıyla satış yapan e-ticaret şirketlerinin büyümesi ve sayıca artması ile perakende sektörü büyük bir değişime uğruyor. Pazara giriş bariyerlerinin azalması ile pazardaki küçük ölçekli firmaların sayısı ve ürün çeşitliliği her geçen gün artıyor. Ürün ve servislere olan erişilebilirliğin artması ve güncel bilgiye ulaşmanın kolaylığı sayesinde müşteriler, ürün fiyatlarını ve tekliflerini anında karşılaştırarak, markalar arasında ani geçişler yapabiliyor. Devamlı gelişen ve değişen bu rekabet ortamında dijital dönüşüm artık perakende şirketleri için bir tercih değil, zorunluluk haline geliyor. Bu koşullarda perakende firmalarının artan rekabete karşı güçlü durabilmek için teknolojiye yatırım yaparak, değişen müşteri davranışlarına karşı yeni stratejiler üretmeleri ve operasyonel süreçlerini iyileştirmeleri gerekiyor.

NEXCMO’ya neden abone olmalıyım?

Bilginin alabildiğine demokratikleştiği bir dönemden geçiyoruz.
Tabiri caiz ise her taraftan bilgi akıyor. Ancak bu bilgi deryasını yorumlayıp anlamlı sonuçlara ulaşmak, nitelikli veriye dönüştürmek hiç de kolay değil. Özellikle de değişimin ve dönüşümün temel prensip olduğu pazarlama sektöründe...
Bu tespitten yola çıkarak okurlarımıza; tüketici içgörüsünden makro trendlere, sektörel gelişmelerden itibar ölçümlerine kadar çeşitli konularda araştırmalar, analizler, makaleler sunmak için çalışmalarımızı hızlandırdık.

Deloitte Türkiye ve Marketing Türkiye olarak bu zorlu görev için iki tarafın uzmanlığını koyduğu bir platform olarak NEXCMO’yu hayata geçirdik. Her haftanın ortasında çıkan haber bülteniyle, sadece okumanızın yetmeyeceği, paylaşmaya doyamayacağınız haftanın yazısıyla, üyelerimiz için düzenlediğimiz etkinliklerimizle NEXCMO’da buluşacağız.

Üst düzey yöneticileri yarına hazırlayan NEXCMO’ya abone olun, araştırmalar ışığında yeni dünyayı birlikte keşfedelim!

Abonelik Paketleri

Bireysel :

  • 6 Aylık: 300 TL+KDV
  • 1 Yıllık: 500 TL+KDV

Kurumsal : 

  • 1 Yıllık 10 kişiye kadar birim fiyat: 475 TL+KDV
  • 30-49 arası kişiye kadar birim fiyat: 450 TL+KDV
  • 50–74 arası kişiye kadar birim fiyat: 425 TL+KDV
  • 75-99 kişiye kadar birim fiyat: 400 TL+KDV
  • 100 kişi ve üzeri: 375 TL+KDV

* Abonelikler 12 aylıktır.

Buse Canlı

Buse Canlı

Deloitte Alumni