nexCMO

Üst düzey yöneticiler yarına NEXCMO ile hazırlanacak

Marketing Türkiye ve Deloitte Türkiye iş birliğiyle hayata geçirilen, üst düzey yöneticilerin bilgi paylaşım platformu NEXCMO yayına başladı.

Günümüz dünyası hızla değişirken üst düzey yöneticilerin de sadece bulunduğu şirketi değil, kendilerini de yeni lider yapısına adapte etmesi, yarına hazırlanması gerekiyor. Böylesi bir ortamda CMO’ların siber güvenlikten yapay zeka algoritmalarına, müşteri deneyiminden değişen şirket kültürüne kadar birçok alanda trendleri yakından takip etmesi, vizyonlarını da buna göre şekillendirmesi bir gereklilik olarak çıkıyor karşımıza. Bu öngörüden yola çıkan Marketing Türkiye ve Deloitte Türkiye üst düzey yöneticilerini yarınki rollerine hazırlamak için NEXCMO’yu hayata geçirdi. Üst düzey yöneticilerin bir araya geldiği bir bilgi paylaşım platformu olarak tasarlanan NEXCMO’da özel olarak hazırlanan ve yeni dönemin içgörülerini barındıran makalelerle çarpıcı analizlerin yanı sıra uzmanlar tarafından hazırlanmış araştırmalar yer alıyor. Ayrıca üyeler için düzenlenecek buluşmalar ve workshop’larla iş dünyasının en güncel konuları araştırma verileri ışığında, uzman isimlerin yorumlarıyla üst düzey yöneticilerle paylaşılacak.

Her hafta çarşamba günü gönderilecek bültenlerle de NEXCMO aboneleri en güncel makalelerden ve araştırmalardan haberdar edilecek. Haftanın en dikkat çeken makalelerinin yer alacağı bültenleriyle, sadece NEXCMO üyeleri için düzenlenen etkinliklerle NEXCMO platformu; üst düzey yöneticiler için, hızla değişen ve dönüşen iş dünyasında yol almak adına bir kılavuz niteliği taşıyor… Aralık ayı boyunca tüm okurların erişimine açık olan NEXCMO Ocak ayı itibarıyla abonelik sistemiyle üst düzey yöneticilere zengin bir içerik sunmaya devem edecek.

Sektörlerinde ezber bozan CEO’larla yapılan söyleşilerden eşsiz araştırmalara, yeni dönemin içgörüleriyle hazırlanan global makalelerden iş dünyasının trendlerine kadar pek çarpıcı makale nexcmo.com’da sizleri bekliyor… NEXCMO’ya üye olup eşsiz içeriklere ulaşmak için hemen tıklayın: nexcmo.com

Marketing Türkiye

Marketing Türkiye