nexCMO

İleri araç teknolojilerinde otonom ve elektrikli araçların yeri

Küresel alanda giderek yaygınlaşan otonom ve elektrikli araçlar fikri bizim ütopik hayallerimizi gerçeğe dönüştürmek için yeterli mi?

Otomotiv sektörü ile ilgili yayınlarda karşımıza sıklıkla çıkan otonom ve elektrikli araç fikri üreticiler, tedarikçiler ve teknoloji şirketlerinin de odağında ve bu fikirleri gerçeğe dönüştürmek için yaptıkları yatırım da inanılamayacak miktarlarda büyük. Bu büyük yatırımların sebebi araştırma geliştirme politikasının arkasındaki sürücü hatalarını neredeyse sıfıra indirip sürüş güvenliğini zirveye çıkaran teknolojiler ve elektrikli araçların çevreye olumlu katkısı sayılabilir. Fakat her şeyi optimize etmesi beklenen ileri araç teknolojisine erişimimiz beklenenden daha zorlu olabilir.

 

NEXCMO’ya neden abone olmalıyım?

Bilginin alabildiğine demokratikleştiği bir dönemden geçiyoruz.
Tabiri caiz ise her taraftan bilgi akıyor. Ancak bu bilgi deryasını yorumlayıp anlamlı sonuçlara ulaşmak, nitelikli veriye dönüştürmek hiç de kolay değil. Özellikle de değişimin ve dönüşümün temel prensip olduğu pazarlama sektöründe...
Bu tespitten yola çıkarak okurlarımıza; tüketici içgörüsünden makro trendlere, sektörel gelişmelerden itibar ölçümlerine kadar çeşitli konularda araştırmalar, analizler, makaleler sunmak için çalışmalarımızı hızlandırdık.

Deloitte Türkiye ve Marketing Türkiye olarak bu zorlu görev için iki tarafın uzmanlığını koyduğu bir platform olarak NEXCMO’yu hayata geçirdik. Her haftanın ortasında çıkan haber bülteniyle, sadece okumanızın yetmeyeceği, paylaşmaya doyamayacağınız haftanın yazısıyla, üyelerimiz için düzenlediğimiz etkinliklerimizle NEXCMO’da buluşacağız.

Üst düzey yöneticileri yarına hazırlayan NEXCMO’ya abone olun, araştırmalar ışığında yeni dünyayı birlikte keşfedelim!

Abonelik Paketleri

Bireysel :

  • 6 Aylık: 300 TL+KDV
  • 1 Yıllık: 500 TL+KDV

Kurumsal : 

  • 1 Yıllık 10 kişiye kadar birim fiyat: 475 TL+KDV
  • 30-49 arası kişiye kadar birim fiyat: 450 TL+KDV
  • 50–74 arası kişiye kadar birim fiyat: 425 TL+KDV
  • 75-99 kişiye kadar birim fiyat: 400 TL+KDV
  • 100 kişi ve üzeri: 375 TL+KDV

* Abonelikler 12 aylıktır.

İlkay Çakır

İlkay Çakır

Analist, Deloitte