nexCMO

Ezber bozan teknolojiler eksponansiyel hızla hayatımıza giriyor

Sanayi devriminde insanın kas gücünün makinelere bırakılmasıyla yeni bir çağa girilmişti. Yaşadığımız dönemde ise nesnelerin interneti (IoT), endüstri 4.0, büyük veri depolama ve analitiği teknolojileri ile insanın algılama, yorumlama ve karar verme kabiliyetinin dijital nesnelere devredildiği yeni bir devrim yaşıyoruz. Bilgiye hiç olmadığı kadar hızlı erişim ve işleme imkanı veren ve fiziksel kısıtlamaları ortadan kaldıran teknolojik gelişmeler bumerang etkisi yaratarak yeni doğan teknolojilerin, doğrusal bir süreçten çıkıp eksponansiyel bir yayılımla ilerlemesini sağlıyor. Bu süreçte eksponansiyel dönüşüm hızını yakalayabilen şirketler rekabette büyük bir avantaj yakalarken, dönüşümde hantal kalan şirketler ise yeni teknolojinin yıkıcı gücünden kurtulamıyor. Dijital yıkım döngüsü ve önümüzdeki yıllarda eksponansiyel büyüme göstermesini beklediğimiz teknoloji ve süreç/sosyal inovasyon alanlarına bakalım.

NEXCMO’ya neden abone olmalıyım?

Bilginin alabildiğine demokratikleştiği bir dönemden geçiyoruz.
Tabiri caiz ise her taraftan bilgi akıyor. Ancak bu bilgi deryasını yorumlayıp anlamlı sonuçlara ulaşmak, nitelikli veriye dönüştürmek hiç de kolay değil. Özellikle de değişimin ve dönüşümün temel prensip olduğu pazarlama sektöründe...
Bu tespitten yola çıkarak okurlarımıza; tüketici içgörüsünden makro trendlere, sektörel gelişmelerden itibar ölçümlerine kadar çeşitli konularda araştırmalar, analizler, makaleler sunmak için çalışmalarımızı hızlandırdık.

Deloitte Türkiye ve Marketing Türkiye olarak bu zorlu görev için iki tarafın uzmanlığını koyduğu bir platform olarak NEXCMO’yu hayata geçirdik. Her haftanın ortasında çıkan haber bülteniyle, sadece okumanızın yetmeyeceği, paylaşmaya doyamayacağınız haftanın yazısıyla, üyelerimiz için düzenlediğimiz etkinliklerimizle NEXCMO’da buluşacağız.

Üst düzey yöneticileri yarına hazırlayan NEXCMO’ya abone olun, araştırmalar ışığında yeni dünyayı birlikte keşfedelim!

Abonelik Paketleri

Bireysel :

  • 6 Aylık: 300 TL+KDV
  • 1 Yıllık: 500 TL+KDV

Kurumsal : 

  • 1 Yıllık 10 kişiye kadar birim fiyat: 475 TL+KDV
  • 30-49 arası kişiye kadar birim fiyat: 450 TL+KDV
  • 50–74 arası kişiye kadar birim fiyat: 425 TL+KDV
  • 75-99 kişiye kadar birim fiyat: 400 TL+KDV
  • 100 kişi ve üzeri: 375 TL+KDV

* Abonelikler 12 aylıktır.

Hakan Göl

Hakan Göl

Ortak, Deloitte Dijital