nexCMO

Belirsizlik ve değişim çağında 4 liderlik tipi

Endüstrinin dönüşüm hızı için baş döndürücü, hayal edilemeyecek ve beklentilerin üstünde tanımları artık hepimiz için sıradan hale geldi. Bu kadar yüksek bir hızla dönüşen endüstriyel çevreyle başa çıkabilmek için tek bir geçerli reçete olmasa da bazı liderlerin sürekli değişen çevreye nasıl yaklaştığını anlamak yararlı olabilir.

Deloitte’un Dünya Ekonomik Forumu’nda Global CEO’su Punit Renjen tarafından açıklanan yeni araştırmasına göre Endüstri 4.0 karakteristiklerini—iyilik yapmaya adanmış, tanımlı, veri odaklı karar verebilen, cesur, teknolojiye dair uzun vadeli görüşe ve işgücü gelişimi konusunda agresif yaklaşıma sahip—bünyelerinde bulunduran yöneticiler/liderler bu dönem içerisinde ayakta kalabilecek ve başarılı olacak.

 

NEXCMO’ya neden abone olmalıyım?

Bilginin alabildiğine demokratikleştiği bir dönemden geçiyoruz.
Tabiri caiz ise her taraftan bilgi akıyor. Ancak bu bilgi deryasını yorumlayıp anlamlı sonuçlara ulaşmak, nitelikli veriye dönüştürmek hiç de kolay değil. Özellikle de değişimin ve dönüşümün temel prensip olduğu pazarlama sektöründe...
Bu tespitten yola çıkarak okurlarımıza; tüketici içgörüsünden makro trendlere, sektörel gelişmelerden itibar ölçümlerine kadar çeşitli konularda araştırmalar, analizler, makaleler sunmak için çalışmalarımızı hızlandırdık.

Deloitte Türkiye ve Marketing Türkiye olarak bu zorlu görev için iki tarafın uzmanlığını koyduğu bir platform olarak NEXCMO’yu hayata geçirdik. Her haftanın ortasında çıkan haber bülteniyle, sadece okumanızın yetmeyeceği, paylaşmaya doyamayacağınız haftanın yazısıyla, üyelerimiz için düzenlediğimiz etkinliklerimizle NEXCMO’da buluşacağız.

Üst düzey yöneticileri yarına hazırlayan NEXCMO’ya abone olun, araştırmalar ışığında yeni dünyayı birlikte keşfedelim!

Abonelik Paketleri

Bireysel :

  • 6 Aylık: 300 TL+KDV
  • 1 Yıllık: 500 TL+KDV

Kurumsal : 

  • 1 Yıllık 10 kişiye kadar birim fiyat: 475 TL+KDV
  • 30-49 arası kişiye kadar birim fiyat: 450 TL+KDV
  • 50–74 arası kişiye kadar birim fiyat: 425 TL+KDV
  • 75-99 kişiye kadar birim fiyat: 400 TL+KDV
  • 100 kişi ve üzeri: 375 TL+KDV

* Abonelikler 12 aylıktır.

İlker Döm

İlker Döm

Pazarlama ve Araştırmalar Kıdemli Uzmanı, Deloitte