nexCMO

Coworking

İş dünyası yazını ve yayınları son dönemde ortak bir elden çıkmış gibi yoğun şekilde Endüstri 4.0, dijitalleşme, robotik süreç otomasyonu, yapay zeka, büyük veri konularına odaklanmakta. Geleceğin teknolojilerinin iş yapış şekillerimizi kökten değiştireceği tüm bu yazıların ortak noktası. Yarının işyeri ve çalışan profillerinin anlatıldığı ve insan varlığının minimuma ineceğini sıklıkla tekrarlayan kampa karşın tam bunların karşısında yer alan yazın ise bugünkü “İş’in” ve “İş yerinin” sosyal yönünü tam merkezine koymakta. Çalışanların güçlendiği, esnekliğin arttığı ve iş-özel yaşam dengesinin artık iş-özel yaşam entegrasyonuna dönüştüğü günümüz çalışma hayatında klasik çalışma ve çalışan kavramları değişmekte.

NEXCMO’ya neden abone olmalıyım?

Bilginin alabildiğine demokratikleştiği bir dönemden geçiyoruz.
Tabiri caiz ise her taraftan bilgi akıyor. Ancak bu bilgi deryasını yorumlayıp anlamlı sonuçlara ulaşmak, nitelikli veriye dönüştürmek hiç de kolay değil. Özellikle de değişimin ve dönüşümün temel prensip olduğu pazarlama sektöründe...
Bu tespitten yola çıkarak okurlarımıza; tüketici içgörüsünden makro trendlere, sektörel gelişmelerden itibar ölçümlerine kadar çeşitli konularda araştırmalar, analizler, makaleler sunmak için çalışmalarımızı hızlandırdık.

Deloitte Türkiye ve Marketing Türkiye olarak bu zorlu görev için iki tarafın uzmanlığını koyduğu bir platform olarak NEXCMO’yu hayata geçirdik. Her haftanın ortasında çıkan haber bülteniyle, sadece okumanızın yetmeyeceği, paylaşmaya doyamayacağınız haftanın yazısıyla, üyelerimiz için düzenlediğimiz etkinliklerimizle NEXCMO’da buluşacağız.

Üst düzey yöneticileri yarına hazırlayan NEXCMO’ya abone olun, araştırmalar ışığında yeni dünyayı birlikte keşfedelim!

Abonelik Paketleri

Bireysel :

  • 6 Aylık: 300 TL+KDV
  • 1 Yıllık: 500 TL+KDV

Kurumsal : 

  • 1 Yıllık 10 kişiye kadar birim fiyat: 475 TL+KDV
  • 30-49 arası kişiye kadar birim fiyat: 450 TL+KDV
  • 50–74 arası kişiye kadar birim fiyat: 425 TL+KDV
  • 75-99 kişiye kadar birim fiyat: 400 TL+KDV
  • 100 kişi ve üzeri: 375 TL+KDV

* Abonelikler 12 aylıktır.

İlker Döm

İlker Döm

Pazarlama ve Araştırmalar Kıdemli Uzmanı, Deloitte